Martina Březinová

Generální ředitelka SODEXO Pass Česká republika a.s.

Věřím, že jedním z poslání každého leadera je sdílet své úspěchy, zkušenosti a pomáhat ostatním v jejich růstu. Já sama jsem v začátcích své kariéry měla kolem sebe formální i neformální mentory, kteří mi dodali odvahu a pomohli mi překonat překážky. Jako žena a především máma malého syna Viktora vím, jak náročné je skloubit osobní a pracovní život a obstát. Jsem proto ráda, že i já můžu stejným způsobem pomoci ostatním ženám a přispět tak k jejich osobnímu úspěchu.

Číst dál: Martina Březinová

Michaela Chaloupková

Ředitelka divize Správa, členka představenstva ČEZ a.s.

Jedním z cílů mé práce je rozvoj lidských zdrojů a já si ho představuji mimo jiné jako třeba velmi konkrétní podporu žen v jejich pozicích a na jejich cestě za úspěchem. Každá z nás může svůj osobní úspěch vnímat jinak, proto si myslím, že je důležité naše osobní příběhy vzájemně sdílet, a tím povzbudit ostatní ženy při překonávání různých překážek v jejich vlastním příběhu.

Číst dál: Michaela Chaloupková

Aleš Janků

Ředitel vnějších vztahů Provident Financial s.r.o.

Více jak 6 let pracuji ve společnosti Provident. Zaměstnáváme více jak 60 % žen a v nejužším vedení je jich 40 %. V našem obchodním modelu hrají významnou roli obchodní zástupci a mezi nimi je 73% žen. V minulých letech jsme úspěšně prošli 2 genderovými audity mimo jiné proto, že jak muži, tak ženy mají u nás stejné podmínky. Navíc kolegyním na rodičovské dovolené pravidelně zasíláme bulletin, aby věděly, co se u nás děje a dostávají i pozvání na výroční konference. Na projektu Všem ženám se účastním proto, že si přeji, aby si všechny společnosti uvědomily jakou roli hrají rovná práva mužů a žen nejen v zaměstnání, ale i v osobním životě.

Číst dál: Aleš Janků

Barbora Chuecos

Generální ředitelka Mary Kay Czech Republic s.r.o.

Festival Všem ženám z celého srdce podporuji, protože mě osobně naplňuje pracovat se ženami v rámci různých vzdělávacích a mentoringových programů, zkoumat vnitřní potenciál svůj vlastní a být k dispozici i ostatním. V mém životě mě nejvíce ovlivnil můj rozvod, osobní zkušenost s tsunami a autismus mého syna Angela. Věřím, že když ženy spolupracují, mohou změnit svět k lepšímu.

Číst dál: Barbora Chuecos

Renata Mrázová

renata mrazova upr

Global HR Director NN pojišťovny a penzijní společnosti, N.V.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Hospodářská politika a obchodní podnikání, promovala v roce 1995.

Svoji kariéru začala v roce 1995 ve švédské farmaceutické společnosti Astra jako asistentka finančního oddělení. Zde prošla několika pozicemi v rámci oddělení financí a HR, pracovala jako účetní, hlavní účetní, HR manažerka a finanční ředitelka (CFO - Chief Financial Officer). Koordinovala fúzi s britskou společností Zeneca.

Číst dál: Renata Mrázová

Partneři

 
Loga 16.3.2018