Anthony A. Achmat

profesional coach and motivation speaker

Tony is a Vietnam veteran and is originally from Australia. He has lived and worked in many countries throughout the world including The Czech Republic. Professional communications became a maxim for him in the early 1970’s after winning an international speech contest and combined with owning and managing a large landscaping firm in Australia he focused on Soft Skills Training and Management Coaching around the world.

Číst dál: Anthony A. Achmat

Petra Balvínová

módní návrhářka a stylistka

Narodila se Liberci. Vystudovala Střední průmyslovou školu textilní v Liberci.

Od roku 1999 - 2005 byla stylistkou v časopisech Harper´s Bazaar, Style, Esquire, Žena a život atd.

Od roku 2002- 2011 spolupracuje s Českou televizí na reimage moderátorů i jako výtvarnice kostýmů. V roce 2007 založila značku TIQE, které se věnuje dodnes.

Jejím koníčkem je malování, psaní a jízda na kole.

Jan Bílý

mezilidský transformátor na téma Ženský a mužský princip v byznyse

Jan Bílý je vzdělán jako kouč (IBW Lörrach) a systemický poradce (Köln). Po 26 letech pobytu v Německu pracuje od roku 2003 v ČR, těžištěm jeho práce je osobní rozvoj, holistický consulting a firemní transformace.

Číst dál: Jan Bílý

Monika Binarová

novinářka

Monika Binarová (41 let) - matka tří dětí, manželka a novinářka s více než dvacetiletou praxí. V současnosti vede magazín DOMA DNES Mladé fronty Dnes a dohlíží na další dva magazíny - Ona Dnes a Test Dnes. "Nebýt mých dětí, nebyla bych zdaleka tak činorodá, flexibilní, rozhodná a vyrovnaná. Nic jiného mi totiž nezbývá. Nejen pro mě samotnou, ale i pro moji kariéru byly děti to největší požehnání," říká.

Číst dál: Monika Binarová

Markéta Borecká

zakladatelka projektu FOREWEAR

Markéta Borecká je zakladatelkou společensky prospěšného projektu FOREWEAR (dříve Výměna oblečení), který je výhercem soutěže Social Impact Award 2013. V projektu řeší problém nenošeného oblečení, které spoustě lidem leží bezúčelně ve skříni. Se zapojením chráněných dílen ze starého oblečení vytváří funkčně-designové recyklované výrobky, které firmy využívají jako dárky s příběhem pro zaměstnance a partnery.

Markéta již třetím rokem zastřešuje recruitingový pilíř ve společnosti ETON Business Consulting. V září 2014 ukončila doktorské studium na University of St. Gallen na téma vedení lídrů k odpovědnému chování vůči všem stranám, které jsou jejich chováním ovlivněny.

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec