Olga Šípková

podnikatelka, moderátorka, cvičitelka aerobiku

V životě prožíváme mnohá vítězství, ale zároveň se setkáváme s překážkami… V posledních letech jsem měla velkou příležitost, abych si uvědomila, že život máme pevně ve svých rukou, že naše pády nejsou prohry, ale lekce, které nám osud dopřeje, a tím máme šanci se posouvat dál…

V roce 1969 jsem měla velké štěstí, neboť jsem se narodila dvěma báječným lidem, kteří mě do života vybavili skutečně jak se patří. Ve svých 19 letech jsem potkala člověka, se kterým slavím tento rok stříbrnou svatbu. Máme krásné dvě zdravé děti. A to další štěstí do trojice je má práce, která se stala mým posláním.

Toto jsou pevné body mého života, a i když není každý den zalitý sluncem, mám kde nabírat pozitivní energii, kterou mohu předávat dál.

Olga Šípková vystudovala FTVS UK. Osmnáct let dělala moderní gymnastiku, ale žádný větší úspěch nepřicházel. Ve dvaceti se vdala, zanedlouho se jí narodil syn.

V roce 1992 začala cvičit aeorobik. Je dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobiku, vicemistryně světa ve fitness týmech kategorie step, trojnásobná vítězka ankety Instruktor roku, trenérka juniorských a seniorských mistrů Evropy, majitelka a zakladatelka Fitness clubu Olgy Šípkové.

Na pořad 13. komnata Olgy Šípkové z archivu České televize se podívejte ZDE.

Partneři

 
Loga 16.3.2018