Rostya Gordon-Smith

personalistka

Rostya Gordon-Smith je zakladatelkou konzultační společnosti People IMPACT s.r.o a společenství pro rozvoj žen - MINERVA 21 www.minerva21.cz.

Působí přes dvacet let v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích.

Rostya má zkušenosti v oblasti rovných příležitostí, rozvoje osobnosti, strategickém řízení lidských zdrojů a další.

Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. V roce 2001 byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů. V roce 2006 byla zvolena mezi 20 nejvlivnějších žen v České republice. Je zakladatelkou celonárodní soutěže pro nejlepší projekt v HR – „HREA“, HR Excellence Award.

V roce 2011 publikovala knihu o důležitosti neustálého osobního rozvoje: "Úspěšně s kůží na trh" www.uspesneskuzinatrh.cz. Publikovala články v časopisech Computer World, HK East European Review, Beautiful British Columbia, Personal, HR Forum a Moje Psychologie.

Rostya je častou mluvčí na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích (Kanada, Hong Kong, Shanghai, Bangalore, Amsterdam, Londýn, Budapešť, Vídeň, Frankfurt, Tallinn, Moskva).

Je vdaná, má 4 syny a 8 vnoučat.

Na vystoupení Rostyi Gordon Smith v talk show Jana Krause z archivu České televize se podívejte ZDE.

Partneři

 
Loga 16.3.2018