Sanjiv Suri

Prezident & CEO, Zátiší Group

Zakladatel a od roku 1991 také President & CEO společnosti Zátiší Group v současnosti provozující čtyři pražské restaurace V Zátiší, Bellevue, Mlýnec, Žofín Garden a Zátiší Catering - exkluzivní caterer Paláce Žofín, generální caterer Kongresového centra Praha, exkluzivní caterer 2012 - 2013 VIP Village Moto GP a dále provozující divizi Fresh & Tasty.

Dříve pracoval jako General Manager, Food – Beverage Manager & Kitchen Coordinator v různých hotelových řetězcích – jmenovitě Intercontinental, The Oberoi, Le Meridien & Hyatt Regency International ve Francii, Indii, Egyptě stejně jako v západní Africe. Vystudoval Masters of professional Studies in Hotel Administration z IMHI – ´Institut de management Hotelier International´ (Cornell – ESSEC) v Paříži.

Má čtyři děti: Virata, Jacqueline, Shaana a Jasmine.

Je členem správní rady UNICEF, předsedou představenstva Prague Convention Bureau, členem “Young Presidents´ Organization” worldwide, partnerem a sponzorem Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a členem správní rady Americké obchodní komory.

Zajímavý rozhovor se Sanjivem Surim si přečtěte ZDE.

Partneři

 
Loga 16.3.2018