Dagmar Gabulová

první certifikovaná koučka stylu pro Českou republiku a Slovensko

Dagmar Gabulová působí v oblasti identity a osobního stylu. Pochází z Bratislavy, poslední léta však strávila na třech různých kontinentech - v Asii, USA a Evropě. Přesto, že vystudovala Ekonomickou univerzitu a působila na různých marketingových pozicích, od dětství ji lákal svět, inspirovala krása a fascinovali lidi. Pracovala v české edici módního časopisu ELLE, kde si uvědomila, že přes komerční svět krásy a iluzí nemůže naplno realizovat svou touhu pomáhat ženám, aby vypadaly atraktivně navenek a zároveň se tak cítily i uvnitř.

Díky radě od ředitelky módního domu CHANEL - 'Dagmar, nebuď bankéřkou. Žij svými vášněmi!' – se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem do jedné mise: ukázat ženám jejich skutečnou krásu, naučit je využívat ji na maximum a změnit tak nejen jejich vzhled, ale zejména pohled na sebe samé. V současnosti mění životy žen přes Style Coaching™, který vystudovala v Británii. Odkrývá jejich skutečnou krásu, zvyšuje jim sebevědomí a buduje autentickou image na míru. Radí jim, jak se na oblečení a celkový vzhled dívat jinak a jak je využít ve svůj prospěch.

Dagmar získala ocenění Leading Style Coach™ in Field od Mezinárodní asociace Style koučů v Anglii. Vedle individuálního poradenství vede workshopy pro mezinárodní společnosti jako Dell, Oracle, McKinsey & Company a další finanční a právnické instituce. Je také autorkou tréninků pro personál obchodů v oblasti retailu, v rámci kterých učí nejen jak prodat, ale i vhodně poradit s výběrem oblečení.

Na zajímavou VIDEO reportáž o práci Dagmar Gabulové se podívejte ZDE.

Partneři

 
Loga 16.3.2018