Jitka Ševčíková

C Jitka Sevčíkova

Lektorka emoční inteligence

Program: Malá obhajoba stresu, 8. 3. 2016  9:15 - 10:00; Pozitivní inteligence a pozitivní postoj, 9. 3. 2016 9:10 - 12:30

Vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Mezi její prestižní klienty patří firmy: Arcelor Mittal, GE Money bank, Hewlett Packard, OgilvyAction, Partners, Strabag, Eurovia, Cetelem, Enteria, OREA, Excalibur City, VUT Brno, Policie ČR a další. V roce 2010 byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou.

Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR. Současně působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodičů po smrti dítěte.

Je autorkou celorepublikového filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činností, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí. Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V České republice koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain www.brillantbrain.com, je součástí projektů 3D leader www.3D-leader.cz, Moudrého podnikání žen www.moudrepodnikanizen.cz a Lektorský kruh www.lektorskykruh.cz. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, publikuje v několika odborných médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii a na Mallorce. Je vdaná, má tři děti.

Partneři

 
Loga 16.3.2018