Julie Gaia Poupětová

D Julie Gaia Poupetova

Sex koučka

Program: Emancipace ženské erotiky, 8. 3. 2016 15:15 - 16:00

Je prvním profesionálním a certifkovaným Sex koučem ve střední a východní Evropě a specialistou na pozitivní sexuální edukaci. V této oblasti je držitelkou certifikátu Sex Educator od American College of Sexologists International. Rovněž má jako školený „Sexological bodyworker“ čili odborník pro práci s tělem v oblasti sexuality vzdělání přímo od zakladatele a nestora tohoto oboru, Josepha Krammera.

Jako nástroj pozitivní sexuální edukace i jako prostor pro takové vzdělávání založila Sex Coaching and Education Academy (SCE Academy s.r.o.) se snahou přispět ke vzdělávání laické i odborné veřejnosti systémem osobně vedených kurzů zaměřených na zvyšování kvality intimního partnerského života.

Je často citovaným „expertem“ na sexualitu v českých médiích. Více než tři roky uváděla denně vlastní večerní talk-show na Frekvenci 1 a pravidelně spolupracuje s nejrůznějšími médii při popularizaci pozitivní sexuální edukace (TV Barrandov). Od února 2015 pravidelně v autorském vysílání SExCAFÉ publikuje každý týden vzdělávací videa pro nejširší veřejnost. Je zároveň autorkou edukačního 2DVD CESTA K ŽENSKÉMU ORGASMU (2013), které prolamuje mnohá tabu a obsahuje výuku praxe masturbace i uvolnění pánevního dna a kompletní informace o ženské intimní anatomii a vzrušení.

Na vystoupení Julie Gaiy Poupětové v pořadu Uvolněte se, prosím z archivu České televize se podívejte ZDE.

Partneři

 
Loga 16.3.2018