Tomáš Rektor

 tomas rektor

Psychiatr a psychoterapeut

Program: Krása a zdraví ženy 15.20 - 16.00 hod.

Zakladatel a vedoucí firmy Terapie.Info, s.r.o, zabývající se komplexní péčí o duševní zdraví. Má mnohaleté zkušenosti z psychiatrických klinik v Brně i Praze. Spolupracoval s o.s. Sananim, jako lékař v substitučních programech u závislých na opiátech. Spolupracoval také se Správou uprchlických zařízení ministerstva vnitra, jako psychiatr dojížděl do několika uprchlických táborů a podobných zařízení, se žadateli o azyl pracuje doposud. Od roku 2005 pracuje v soukromé praxi, kde vede malý tým psychiatrů a psychologů.

Mudr. Rektor bude hovořit na téma "Duševní krása a zdraví jedince". A snad si troufne nám sdělit i názor mužů na krásu ženy.

Hana Toufarová

hana toufarova

Majitelka fitness centra a trenérka dvojnásobných mistrů světa ve sportovním aerobiku.

Program: Krása a zdraví ženy 15.20 - 16.00 hod

PaedDr. Hana Toufarová se celý život zabývá sportem. Vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně tělesnou výchovu a na stejnou katedru se později vrátila jako asistentka. Tam v sobě při práci se studenty objevila velký talent. Začala psát metodické materiály, podle kterých se dnes učí v mateřských i základních školách, ve sportovních kroužcích a oddílech.
I když později práci na fakultě opustila a šla cestou vlastního podnikání, stále se realizuje jako školitel, a to v AC Fitness Academy. Tato akademie je pověstná svojí kvalitou a jezdí se tam školit lektoři a trenéři z celé republiky.

Číst dál: Hana Toufarová

Monika Kopřivová

Monika Kopřivová

Vydavatelka, spisovatelka a zakladatelka obchodu www.babickartsvi.cz

Program: Mladí, moudří a Česko 10.15 - 11.00 hod

Monika Kopřivová získala doktorát na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové a od ukončení školy pracovala v lékárně. Její život zcela změnil její dědeček, který ve svých devadesáti letech věnoval celé rodině své sepsané vzpomínky. Moniku dědečkův dárek inspiroval a v roce 2013 napsala a vydala vzpomínkové knížky Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj. Tyto knížky umožňují sepsat a uchovat vzpomínky každé babičce a dědečkovi. Monika je zároveň zakladatelkou unikátního internetového obchodu s dárky pro babičky a dědečky www.babickarstvi.cz

Číst dál: Monika Kopřivová

Heřman Volf

herman volf

Předseda  projektu Cesta za snem, spoluzakladatel Handy cyklo maratonu

Program: Životní restart 11.15 - 12.00 hod

Nešťastný pád na lyžích ho v roce 2006 usadil na vozík. Nadšený sportovec to ale nevzdal a už v létě 2009 odstartoval projekt Cesta za snem – Křížem krážem Evropou na handbiku. Během čtyř let podnikl čtyři velké cesty a na kole s ručním pohonem, dokázal projet celou Evropu, přibližně 6 tisíc kilometrů - od Říma přes Paříž až po Oslo. Jeho cesty mají motivovat handicapované k aktivnímu životu a dostat je ke sportu.

Číst dál: Heřman Volf

Jaroslava Jindráková

jaroslava jindrakova

Módní návrhářka, zakladatelka módní značky JJ – módy ve znamení ženskosti a barev

Program: Životní restart 11.15 - 12.00 hod

Po 25 letech v korporátním světě, plném převážně mužské energie, se dokázala rozhodnout a odejít z oblasti, kterou dobře znala a byla v ní odborníkem.  Vydala se na cestu a vrátila se ke svému ženství a šla za svým nesplněným snem. Tím vždy bylo věnovat se umění, módě. Už v mládí místo umělecké školy absolvovala gymnázium v Benešově a ani její vysokoškolská studia nebyla umělecky zaměřená.

Číst dál: Jaroslava Jindráková

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec