Hana Toufarová

hana toufarova

Majitelka fitness centra a trenérka dvojnásobných mistrů světa ve sportovním aerobiku.

Program: Krása a zdraví ženy 15.20 - 16.00 hod

PaedDr. Hana Toufarová se celý život zabývá sportem. Vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně tělesnou výchovu a na stejnou katedru se později vrátila jako asistentka. Tam v sobě při práci se studenty objevila velký talent. Začala psát metodické materiály, podle kterých se dnes učí v mateřských i základních školách, ve sportovních kroužcích a oddílech.
I když později práci na fakultě opustila a šla cestou vlastního podnikání, stále se realizuje jako školitel, a to v AC Fitness Academy. Tato akademie je pověstná svojí kvalitou a jezdí se tam školit lektoři a trenéři z celé republiky.

V roce 1998 v Brně vybudovala fitness centrum - AC Fitness, kde pracuje jako lektorka a její lekce jsou vždy plné spokojených klientů. Vždy ji bavila práce s dětmi.V roce 2000 založila sportovní klub Aerobik Centrum Brno, ve kterém se věnuje dětem všech věkových i výkonnostních stupňů. Je trenérkou dvojnásobných mistryň světa ve sportovním aerobiku.

V posledních létech se stále více realizuje jako osobní trenér. Velké úspěchy sklízí s jedinečným cvičením, které studovala v USA a díky kterému dopomáhá spoustě klientů, kteří za ní jezdí z celé republiky, žít jejich život bez bolestí

Životní motto:
Nikdy neříkej nikdy. Všechno je možné a nemožné není nic.

Partneři

 
Partneři 2019 VŽ