Veronika Hurdová

Veronika Hurdová ořez

Spisovatelka, autorka blogu Krkavčí matka

Program: TAO ŽIVOTA

Aniž by v tom byl záměr, jdu celý život mimo hlavní proud. Narozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím.

Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce.

Když děti spí, píšu blog a FB Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 10 KNÍŽEK pro dospěláky i pro děti.

Číst dál: Veronika Hurdová

Jaromír Hájek

Jaromír Hájek ořez

Zakladatel operativního leasingu v ČR

Program: Vůle a byznys

Jaromír Hájek založil pobočku LeasePlanu v České republice, a stal se tak průkopníkem operativního leasingu u nás. Z pozice generálního ředitele českého zastoupení se podílel i na otevření slovenské a rumunské pobočky skupiny. V letech 2007 až 2011 vedl společnost LeasePlan Itálie. Po návratu do České republiky byl opětovně jmenován generálním ředitelem místní pobočky, Na začátku února ze společnosti LeasePlan odešel. Za svůj manažerský přístup získal v soutěži Manažer 2012 titul manažer odvětví a  TOP 10 roku.

Číst dál: Jaromír Hájek

Michal Jančařík

Michal Jančařík ořez

Moderátor festivalu

Moderátor, producent, dabér. Vystudoval FF UK, obor andragogika a personální řízení. V médiích se objevuje téměř dvacet let. V roce 1998 začal v TV Prima v pořadu Psáno ve hvězdách, od roku 2000 až doposud je spojen s TV Nova, kde se objevoval v Počasí, Snídani s Novou, aktuálně moderuje Sportovní noviny. V letech 2008 - 2013 moderoval v TV oblíbený cykloturistický pořad Cyklotoulky, na jehož základě vydal čtyři cykloprůvodce. Od roku 2003 vyprodukoval v druhé největší synagoze Evropy - Velké synagoze v Plzni na 150 koncertů, přes deset let také organizuje divadelní festival na zámku v Nebílovech. Má za sebou stovky odmoderovaných akcí, od firemních setkání přes plesy, festivaly až po charitativní oblast. Žije v Plzni, je ženatý a má dvě dcerky Sofii a Julii.

Motto: To, že je myšlenka netradiční, ještě neznamená, že o ní nebudeme uvažovat.

Veronika Nováčková

Veronika ořez

Ředitelka neziskové organizace Bezobalu

Program: Domácnost bez obalu

Vystudovala jsem, začala jsem pracovat, našla jsem si skvělého muže, mám s ním dvě nádherné děti a žijeme v domku se zahradou. Nezní to skvěle? Ne, pokud svůj život nenaplníte činností, která vám dává smysl, je zároveň vaší zálibou a žene vás s neutuchající energií vpřed.

Žít život s cílem zbavit domácnost zbytečného odpadu já nelehká, ale krásná pouť. Když máte cíl ještě vyšší a chcete i dalším lidem ukázat cestu k trvalé udržitelnosti, která tkví v předcházení vzniku odpadu a nikoli v jeho recyklaci, je cesta ještě těžší.

Číst dál: Veronika Nováčková

Hana Machačová

Hana Machacova ořez

Členka představenstva a náměstkyně generálního ředitele, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Program: Vůle a byznys

V tomto roce působím na pojistném trhu již 33 let a z toho posledních 17 let ve funkci členky představenstva Kooperativy a v současné době též v pozici náměstkyně generálního ředitele. Téměř po celých 33 let jsem se věnovala řízení obchodní činnosti. Před více než dvěma roky jsem však převzala odpovědnost za řízení back office v Kooperativě. Ze své funkce se zaměřuji především na zajištění kvalitního a funkčního zázemí pro fungování naší společnosti, ale též na neustálé zlepšování komunikace a vztahů s klienty. Práce s lidmi ať již ve firmě, či s našimi obchodními partnery a klienty mne provází celou dobu působení v Kooperativě.

Číst dál: Hana Machačová

Partneři

 
Partneři 2019 VŽ