Radka Myšková

Radka Myšková ořez

Moderátorka festivalu

Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřadu vlády ČR coby pracovnice sekce premiéra ČR a diplomatického protokolu. V roce 2003 se však rozhodla, že si bude vládnout sama a po pěti letech nejvyšší úřad ve státě opustila, aby si začala plnit svůj dětský sen, kterým bylo cestování. Od té doby navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky a rukodělné výrobky.

V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. V současnosti si plní další velké přání a tím je moderování. Moderuje oslavy, módní přehlídky, společenské eventy, talkshow, slyšet jste ji mohli z vln radia Streetculture. Svůj moderátorský um kultivovala studiem multimediální žurnalistiky. Její doposud největší naplněnou výzvou bylo moderování konferencí TEDxPRAGUE WOMEN 2015 MOMENTUM, kterou uváděla v pražské Lucerně a následně TEDxPrague 2015, který se uskutečnil na Nové scéně Národního divadla v Praze. TED (Technology-Enterteimant-Design) je největší vzdělávací hnutí světa, jehož youtube-server čítá biliony shlédnutí. S Radkou jste se mohli setkat například na vyhlášení vítězů soutěže Blok talent 2014, moderovala také festival nezávislé publicistiky Všemi směry v Praze nebo udílení cen nejtalentovanějším architektům do 35 let Ispireli Awards 2016 v kostele sv. Anny – Pražská křižovatka.

Pokud se zrovna nedrží mikrofonu, pak ji jistě potkáte s fotoaparátem v ruce. Její velkou vášní je poznávání lidské psyché, fotografování a tvorba prezentačních videí. Angažuje se v dobrovolnictví v Česku i v Mexiku, spolupracuje s organizací United Vision a Klokánek Hostivice. Má ráda děti a višňovou marmeládu. Radčiným velkým přáním je šířit inspirativní lidské příběhy.

Partneři

 
Partneři 2019 VŽ