Jaromír Hájek

Jaromír Hájek ořez

Zakladatel operativního leasingu v ČR

Program: Vůle a byznys

Jaromír Hájek založil pobočku LeasePlanu v České republice, a stal se tak průkopníkem operativního leasingu u nás. Z pozice generálního ředitele českého zastoupení se podílel i na otevření slovenské a rumunské pobočky skupiny. V letech 2007 až 2011 vedl společnost LeasePlan Itálie. Po návratu do České republiky byl opětovně jmenován generálním ředitelem místní pobočky, Na začátku února ze společnosti LeasePlan odešel. Za svůj manažerský přístup získal v soutěži Manažer 2012 titul manažer odvětví a  TOP 10 roku.

 

 


Kdo Vás osobně v životě nejvíce inspiroval? Většinou to byli úspěšní sportovci jako např. Michael Schumacher, Björn Borg, André Agassi.

Proč je nutné pracovat na svém osobním rozvoji? Jelikož business se stále rychleji vyvíjí, je nutno se přizpůsobovat a studovat nové trendy, jinak manažer riskuje, že vypadne z kola ven.

Máte vlastní zkušenost se slaďováním práce a rodiny? Určitě ano, mám dvě děti ve věku 14 a 12 let a snažím se jim věnovat pokud je to jen možné, ale poněvadž jsem často zaneprázdněn, podporuji svoji ženu, aby byla doma a dětem se mohla maximálně věnovat.

Co byste přála ženám, aby si z festivalu VŠEM ŽENÁM odnesly? Novou inspiraci, spoustu pozitivní energie a nové kontakty.

Jaké je Vaše osobní motto? Hledat co nejjednodušší řešení a dotahovat je do dokonalosti.

 

Partneři

 
Partneři 2019 VŽ