Michaela Chaloupková

misa chaloupkova2 upr

Ředitelka divize Správa, členka představenstva ČEZ a.s.

Michaela Chaloupková vystudovala právnickou fakultu ZČU a MBA na University of Pittsburgh. Již od roku 2003 pracuje pro společnost ČEZ, a.s., kam nastoupila do pozice obchodního referenta v nákupu. Postupně se vypracovala až na pozici ředitelky divize správa, která zahrnuje nákup a personalistiku pro celou Skupinu ČEZ. Do její odpovědnosti patří nákup veškerých služeb a materiálu potřebných pro výstavbu, provoz a údržbu elektráren, distribučních sítí, pro těžbu uhlí a pro celkové fungování společností Skupiny ČEZ včetně zadávání veřejných zakázek v hodnotě několik desítek miliard korun ročně.

Číst dál: Michaela Chaloupková

Jaroslava Valová

Jaroslava Valová upr

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Vystudovala Vysokou školu zemědělskou, provozně-ekonomickou fakultu a před revolucí pracovala jako ekonomka. Firmu s vybavením koupelen založila v roce 1991. Začínala s jednou prodejnou v jihočeských Čimelicích. Dnes má firma přes 50 prodejen po celé ČR a SR, obrat přesahuje 3 MLD Kč a má téměř 900 zaměstnanců. Za své manažerské úspěchy byla ohodnocena řadou prestižních ocenění, například jako jediná žena titulem Manažerka čtvrtstoletí, dále pak Manažerka roku 2013, v žebříčku TOP ženy 2017 byla první v kategorii byznys podnikatelka a společnost SIKO se každoročně umisťuje v žebříčku Českých 100 nejlepších firem. Má tři dospělé děti, kterým úspěšně předala řízení firmy.

Číst dál: Jaroslava Valová

Kateřina Gábová

K. Gábová

HR ředitelka KIWI.COM

Za 15 let svého působení v oblasti HR Kateřina Gábová vystřídala různé pozice – od HR administrativy přes HR Business partnerství až po HR manažerku. Zkušenosti má jak z korporátního, tak start-upového prostředí. Od roku 2016 vede HR oddělení v technologické firmě Kiwi.com, která zákazníkům vyhledává levná letecká spojení. Společnost se loni stala jednou z 50 nejrychleji rostoucích firem ve středoevropském regionu, což HR tým pod jejím vedením podpořil náborem 500 nových zaměstnanců. Katčinou rolí je nejen zajistit, aby Kiwi.com lákalo ty nejlepší talenty, ale aby si je firma dokázala udržet a zároveň neztratila svou specifickou firemní kulturu.

Číst dál: Kateřina Gábová

Veronika Brázdilová

veronika brazdilova

Generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Veronika má zkušenosti z vedoucích pozic v oblasti obchodu i marketingu. Nyní je generální ředitelkou Xeroxu Česká republika, Slovensko a Maďarsko a vede tři zcela odlišné trhy.  V ICT se pohybuje již téměř dvacet let. Mnoho let se aktivně věnuje leadershipu a mentoringu. Na prvním místě má vždy zákazníka a nezapomíná, jak důležitý je kontakt s realitou, ať už jste v jakékoliv pozici. Ve svém management týmu maximálně podporuje diverzitu. Ženám ve svém týmu radí, aby se nebály ničeho, protože vlastní strach je jejich největším nepřítelem, a aby si vždy udržely svou ženskost.

Číst dál: Veronika Brázdilová

Vladimíra Michnová

F Vladimira Michnova

Globální personální ředitelka LINET Group, personální ředitelka Linet spol. s r.o.  

Vladimíra Michnová je personální ředitelkou Linet Group SE, Linet s.r.o., kde pracuje od roku 2007. Profesní zkušenosti získala především ve společnosti Kaufland ČR, či v Technologickém centru AV ČR nebo Koska. Vystudovala ekonomii a management lidských zdrojů na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, absolvovala Executive Master of Business Administration (MBA) na LIGS Universtity. Je držitelkou národní certifikace Ethics and compliance manager a zároveň odborným gendrovým expertem pro projekty slaďování rodinného a pracovního života. Je spoluzakladatelkou firemní mateřské školky Linetka a v roce 2011 získala 1. místo v soutěži Osobnost HR. 

Číst dál: Vladimíra Michnová

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec