Michaela Chaloupková

misa chaloupkova2 upr

Ředitelka divize Správa, členka představenstva ČEZ a.s.

Michaela Chaloupková vystudovala právnickou fakultu ZČU a MBA na University of Pittsburgh. Již od roku 2003 pracuje pro společnost ČEZ, a.s., kam nastoupila do pozice obchodního referenta v nákupu. Postupně se vypracovala až na pozici ředitelky divize správa, která zahrnuje nákup a personalistiku pro celou Skupinu ČEZ. Do její odpovědnosti patří nákup veškerých služeb a materiálu potřebných pro výstavbu, provoz a údržbu elektráren, distribučních sítí, pro těžbu uhlí a pro celkové fungování společností Skupiny ČEZ včetně zadávání veřejných zakázek v hodnotě několik desítek miliard korun ročně.

Číst dál: Michaela Chaloupková

Jaroslava Valová

Jaroslava Valová upr

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Vystudovala Vysokou školu zemědělskou, provozně-ekonomickou fakultu a před revolucí pracovala jako ekonomka. Firmu s vybavením koupelen založila v roce 1991. Začínala s jednou prodejnou v jihočeských Čimelicích. Dnes má firma přes 50 prodejen po celé ČR a SR, obrat přesahuje 3 MLD Kč a má cca 800 zaměstnanců. Za své manažerské úspěchy byla ohodnocena řadou prestižních ocenění, např. titulem Manažerka roku 2013, pravidelně obsazuje přední příčky v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu, v soutěži EY Podnikatel roku získala titul Podnikatel Prahy a Středočeského kraje za rok 2013 a společnost SIKO každoročně patří do českých 100 nejlepších.

Číst dál: Jaroslava Valová

Vladimíra Michnová

F Vladimira Michnova

Globální personální ředitelka LINET Group, personální ředitelka Linet spol. s r.o.  

Vladimíra Michnová je personální ředitelkou Linet Group SE, Linet s.r.o., kde pracuje od roku 2007. Profesní zkušenosti získala především ve společnosti Kaufland ČR, či v Technologickém centru AV ČR nebo Koska. Vystudovala ekonomii a management lidských zdrojů na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, absolvovala Executive Master of Business Administration (MBA) na LIGS Universtity. Je držitelkou národní certifikace Ethics and compliance manager a zároveň odborným gendrovým expertem pro projekty slaďování rodinného a pracovního života. Je spoluzakladatelkou firemní mateřské školky Linetka a v roce 2011 získala 1. místo v soutěži Osobnost HR. 

Číst dál: Vladimíra Michnová

Jana Lysáková

Jana Lysáková

Ředitelka Tierra Verde

Jana Lysáková je ředitelkou firmy Tierra Verde s.r.o., ve které pracuje od ledna 2018. Od roku 2006 do roku 2017 působila na různých pozicích ve firmě PROBIO, s.r.o., z toho v letech 2012 – 2017 jako výkonná ředitelka firmy. V roce 2013 absolvovala bakalářské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Andragogika v profilaci na personální management a v roce 2015 absolvovala na stejné univerzitě magisterský obor Andragogika.

Číst dál: Jana Lysáková

Lucie Urválková

Lucie Urvlkov upr

Finanční ředitelka a místopředsedkyně představenstva, UNIQA pojišťovna

Někdy mě nepříjemně překvapí, jak spolu dokážou ženy v korporátním světě soupeřit. V mém pojetí bychom měly naopak držet víc spolu, navzájem se podporovat a snažit se, aby nás v manažerských pozicích bylo co nejvíce. Vítám každou příležitost, kde mohu čerpat pozitivní motivaci a inspiraci od podobně naladěných aktivních žen! A takovou festival Všem ženám rozhodně je. Já už to ze zkušenosti vím. Přijďte také sdílet své osobní příběhy a načerpat potřebnou energii!

Číst dál: Lucie Urválková

Partneři

 
Partneři VŽ