Radka Pekelská

Radka Pekelská ořez

Bývalá ředitelka lidských zdrojů a komunikace, MONETA Money Bank, a.s.

„Je důležité sdílet osobní příběhy a čerpat inspiraci od ostatních. Festival VŠEM ŽENÁM je pro to výbornou platformou. Ženská role v naší společnosti není jednoduchá, splnit ji a prosadit se přitom v práci, v byznysu či ve veřejném životě je obtížné. Někdy jsou ženské příběhy plné předsudků a překážek. Ale přesto je důležité, aby ženy při tom zůstaly ženami a navzájem se podporovaly.“

Radka Pekelská má dlouholeté zkušenosti s řízením lidských zdrojů v mezinárodních korporacích. Zastává pozici ředitelky lidských zdrojů, CSR a komunikace v MONETA Money Bank, a.s. (dříve GE Money Bank, a.s.).

Číst dál: Radka Pekelská

Jaroslava Valová

Jaroslava Valová upr

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Vystudovala Vysokou školu zemědělskou, provozně-ekonomickou fakultu a před revolucí pracovala jako ekonomka. Firmu s vybavením koupelen založila v roce 1991. Začínala s jednou prodejnou v jihočeských Čimelicích. Dnes má firma přes 50 prodejen po celé ČR a SR, obrat přesahuje 3 MLD Kč a má cca 800 zaměstnanců. Za své manažerské úspěchy byla ohodnocena řadou prestižních ocenění, např. titulem Manažerka roku 2013, pravidelně obsazuje přední příčky v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu, v soutěži EY Podnikatel roku získala titul Podnikatel Prahy a Středočeského kraje za rok 2013 a společnost SIKO každoročně patří do českých 100 nejlepších.

Číst dál: Jaroslava Valová

Vladimíra Michnová

F Vladimira Michnova

Globální personální ředitelka LINET Group, personální ředitelka Linet spol. s r.o.  

Vladimíra Michnová je personální ředitelkou Linet Group SE, Linet s.r.o., kde pracuje od roku 2007. Profesní zkušenosti získala především ve společnosti Kaufland ČR, či v Technologickém centru AV ČR nebo Koska. Vystudovala ekonomii a management lidských zdrojů na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, absolvovala Executive Master of Business Administration (MBA) na LIGS Universtity. Je držitelkou národní certifikace Ethics and compliance manager a zároveň odborným gendrovým expertem pro projekty slaďování rodinného a pracovního života. Je spoluzakladatelkou firemní mateřské školky Linetka a v roce 2011 získala 1. místo v soutěži Osobnost HR. 

Číst dál: Vladimíra Michnová

Lucie Urválková

Lucie Urvlkov upr

Finanční ředitelka a místopředsedkyně představenstva, UNIQA pojišťovna

Někdy mě nepříjemně překvapí, jak spolu dokážou ženy v korporátním světě soupeřit. V mém pojetí bychom měly naopak držet víc spolu, navzájem se podporovat a snažit se, aby nás v manažerských pozicích bylo co nejvíce. Vítám každou příležitost, kde mohu čerpat pozitivní motivaci a inspiraci od podobně naladěných aktivních žen! A takovou festival Všem ženám rozhodně je. Já už to ze zkušenosti vím. Přijďte také sdílet své osobní příběhy a načerpat potřebnou energii!

Číst dál: Lucie Urválková

Barbora Chuecos

BCH 2016 Vsem zenam

Generální ředitelka Mary Kay Czech Republic s.r.o.

Festival Všem ženám z celého srdce podporuji, protože mě osobně naplňuje pracovat se ženami v rámci různých vzdělávacích a mentoringových programů, zkoumat vnitřní potenciál svůj vlastní a být k dispozici i ostatním. V mém životě mě nejvíce ovlivnil můj rozvod, osobní zkušenost s tsunami a autismus mého syna Angela. Věřím, že když ženy spolupracují, mohou změnit svět k lepšímu.

Číst dál: Barbora Chuecos

Partneři

 
Loga 16.3.2018