Jitka Schmiedová

Jitka upr

Personální ředitelka, NN Investment Partners B.V., NN Group

Jitka Schmiedová je osvědčenou HR manažerkou, s řízením HR má zkušenosti od roku 1991. Vystřídala v tomto oboru řadu renomovaných mezinárodních firem – vedle Vodafone CZ a České spořitelny (Erste Group) to byla mimo jiné i společnost Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. nebo norská firma Norsk Hydro. Během jejího působení v České spořitelně úspěšně transformovala lidské zdroje do inovativního modelu strategického HR. Následně přijala nabídku pracovat pro Vodafone Česká republika jako viceprezidentka pro HR, firemní komunikaci a řízení majetku. Poté působila jako ředitelka úseku Lidské zdroje v České spořitelně. Od července 2017 pracuje jako personální ředitelka v NN Investment Partners v Haagu.

Číst dál: Jitka Schmiedová

Renata Mrázová

renata mrazova ořez

Globální ředitelka HR skupiny NN Group

Od června 2011 zastávala pozici generální ředitelky NN pojišťovny a penzijní společnosti pro Českou republiku a Slovensko (dříve ING pojišťovny a penzijní společnosti). Pod jejím vedením v roce 2012 získala NN pojišťovna v prestižní anketě Hospodářských novin tituly Nejlepší pojišťovna roku a Klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku. Od srpna 2015 přesídlila do Haagu na pozici Globální ředitelka HR skupiny NN Group.

Číst dál: Renata Mrázová

Petra Fundová

petra fundova upr

CEO Burda Praha, spol. s r.o.

Petra Fundová je v čele vydavatelství Burda Praha již téměř 10 let. Burda Praha patří k největším mediálním domům v České republice. K portfoliu více jak 30ti periodik Burdy Praha patří především lifestylové brandy jako ELLE, Marianne, Marie Claire, Apetit, JOY, Marianne Bydlení, InStyle, Svět Ženy a další tištěné, digitální projekty a eventy.

Číst dál: Petra Fundová

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec