Záznam vystoupení TAO ŽIVOTA

 DSC1745

Přinášíme Vám plný záznam vystoupení TAO ŽIVOTA, v rámci kterého vystoupil Zbigniew Czendlik a Veronika Hurdová na festivalu VŠEM ŽENÁM 2018 v Praze.

PLNÝ ZÁZNAM VYSTOUPENÍ TAO ŽIVOTA ZDE

Rozhovor s Ostarou 2018

Petra Glosr Cvrkalová

Petra Glosr Cvrkalová (35) ovdověla v pouhých 31 letech. Když zjistila, že takto mladých vdov a vdovců jsou stovky, založila Nadační fond Vrba a začala jim pomáhat. Věděla, jak těžké je projít si obdobím, kdy se člověk musí vyrovnat se ztrátou blízkého, a k tomu ještě vyřizovat všechny úřední věci či sám hlídat a živit děti. Za své úsilí obdržela v březnu 2018 cenu Ostara, udělovanou statečným ženám mezi námi.

Číst dál: Rozhovor s Ostarou 2018

Nenechte si ujít Miláčka v divadle Na Fidlovačce!

Děkujeme divadlu Na Fidlovačce za podporu našich projektů. Zveme vás spolu s divadlem Na Fidlovačce na nové představení Miláček.

Číst dál: Nenechte si ujít Miláčka v divadle Na Fidlovačce!

Děkujeme Divadlu Studio Dva!

Děkujeme divadlu Studio Dva za podporu našich projektů. Těšíme se na krásná představení.

Tým Agender s.r.o.

Číst dál: Děkujeme Divadlu Studio Dva!

Ostarou 2018 se stala Petra!

Petra se stala Ostarou 2018. Jeji silný příběh ohromně zarezonoval mezi ženami přítomnými na festivalu VŠEM ŽENÁM 2018. Při vyhlášování a předání cen byly citit velike emoce, byly videt slzy, souzneni....Petra ve svem pribehu napsala krasnou vec..."Ať to vyzní jakkoliv, díky mé osobní životní zkušenosti jsem zcela jiným člověkem ... otevřenějším, pokornějším, vyrovnanějším a šťastnějším." Ostaro, Petro, děkujeme za Tvůj příběh, Tvoji inspiraci! 

Číst dál: Ostarou 2018 se stala Petra!

Partneři

 
Loga 16.3.2018