Augustiniánský dům v Luhačovicích uvítá OSTARU 2019

Přinášíme rozhovor s Petrem Borákem, generálním ředitelem Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům, který se rozhodl podpořit festival VŠEM ŽENÁM a věnoval ubytování na jednu noc pro ženu OSTARU 2019. Nominujte ženu na ocenění OSTARA a dopřejte jí mimo jiné luxus v tradičním lázeňském hotelu v Luhačovicích.

Číst dál: Augustiniánský dům v Luhačovicích uvítá OSTARU 2019

Přijďte na festival VŠEM ŽENÁM ZDARMA

Tento dopis je takovou malou inspirací, co vše náš festival v životě mnoha z vás proměnil a dokázal… Nepřestává mě udivovat, kolik krásných příběhů nás díky festivalu potkává…Chtěla bych dnes jeden s Vámi sdílet…

Číst dál: Přijďte na festival VŠEM ŽENÁM ZDARMA

Rozhovor s Ostarou 2018

Petra Glosr Cvrkalová

Petra Glosr Cvrkalová (35) ovdověla v pouhých 31 letech. Když zjistila, že takto mladých vdov a vdovců jsou stovky, založila Nadační fond Vrba a začala jim pomáhat. Věděla, jak těžké je projít si obdobím, kdy se člověk musí vyrovnat se ztrátou blízkého, a k tomu ještě vyřizovat všechny úřední věci či sám hlídat a živit děti. Za své úsilí obdržela v březnu 2018 cenu Ostara, udělovanou statečným ženám mezi námi.

Číst dál: Rozhovor s Ostarou 2018

Záznam vystoupení TAO ŽIVOTA

 DSC1745

Přinášíme Vám plný záznam vystoupení TAO ŽIVOTA, v rámci kterého vystoupil Zbigniew Czendlik a Veronika Hurdová na festivalu VŠEM ŽENÁM 2018 v Praze.

PLNÝ ZÁZNAM VYSTOUPENÍ TAO ŽIVOTA ZDE

Děkujeme Divadlu Studio Dva!

Děkujeme divadlu Studio Dva za podporu našich projektů. Těšíme se na krásná představení.

Tým Agender s.r.o.

Číst dál: Děkujeme Divadlu Studio Dva!

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec