Rozhovor s Ostarou 2018

Petra Glosr Cvrkalová

Petra Glosr Cvrkalová (35) ovdověla v pouhých 31 letech. Když zjistila, že takto mladých vdov a vdovců jsou stovky, založila Nadační fond Vrba a začala jim pomáhat. Věděla, jak těžké je projít si obdobím, kdy se člověk musí vyrovnat se ztrátou blízkého, a k tomu ještě vyřizovat všechny úřední věci či sám hlídat a živit děti. Za své úsilí obdržela v březnu 2018 cenu Ostara, udělovanou statečným ženám mezi námi.

Číst dál: Rozhovor s Ostarou 2018

Děkujeme Divadlu Studio Dva!

Děkujeme divadlu Studio Dva za podporu našich projektů. Těšíme se na krásná představení.

Tým Agender s.r.o.

Číst dál: Děkujeme Divadlu Studio Dva!

Ostarou 2018 se stala Petra!

Petra se stala Ostarou 2018. Jeji silný příběh ohromně zarezonoval mezi ženami přítomnými na festivalu VŠEM ŽENÁM 2018. Při vyhlášování a předání cen byly citit velike emoce, byly videt slzy, souzneni....Petra ve svem pribehu napsala krasnou vec..."Ať to vyzní jakkoliv, díky mé osobní životní zkušenosti jsem zcela jiným člověkem ... otevřenějším, pokornějším, vyrovnanějším a šťastnějším." Ostaro, Petro, děkujeme za Tvůj příběh, Tvoji inspiraci! 

Číst dál: Ostarou 2018 se stala Petra!

Nenechte si ujít Miláčka v divadle Na Fidlovačce!

Děkujeme divadlu Na Fidlovačce za podporu našich projektů. Zveme vás spolu s divadlem Na Fidlovačce na nové představení Miláček.

Číst dál: Nenechte si ujít Miláčka v divadle Na Fidlovačce!

Tisková zpráva - 4. ročník festivalu VŠEM ŽENÁM chce být inspirací ženám

Praha 8. 3. 2018 – Již počtvrté se setkávají ženy z 81 společností, aby na festivalu VŠEM ŽENÁM v Kongresovém centru Praha oslavily Mezinárodní den žen. Celodenní program ve čtyřech tematických blocích nabídne inspiraci, možnost osobnostního rozvoje a podporu ženskosti více než 400 ženám. Festival podpoří také přední představitelky českého byznysu: Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay, Martina Grygar Březinová, výkonná ředitelka Zátiší, Michaela Chaloupková, členka představenstva ČEZ, Jaroslava Valová, zakladatelka a majitelka SIKO koupelny, Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva UNIQA pojišťovna a další. Témata festivalu představí více než 20 hostů z různých oborů, mezi jinými herečky Tatiana Vilhelmová a Chantal Poullain, psycholožka Laura Janáčková, kněz Zbigniew Czendlik a řada dalších.

Letošní ročník festivalu VŠEM ŽENÁM provází leitmotiv Žiji svoji změnu. „Festival VŠEM ŽENÁM se během čtyřech let jeho konání stal vyhledávanou akcí pro ženy, které hledají inspiraci a chtějí na sobě pracovat,“ říká Zuzana Andělová, ředitelka festivalu VŠEM ŽENÁM. Součástí festivalu je také udělení ocenění Ostara 2018 (germánská bohyně symbolizující jaro, zrození a nový začátek), to je předáno ženě se silným příběhem s dopadem na společnost. „Stále rostoucí počet žen na festivalu VŠEM ŽENÁM je známkou toho, že ženy téma ženskosti oslovuje. A to je dobře,“ říká Petra Janíčková, zakladatelka festivalu VŠEM ŽENÁM, koučka a lektorka.

Podrobné informace k programu a jednotlivým hostům letošního festivalu VŠEM ŽENÁM najdete na http://www.vsemzenam.cz/.

TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ ZDE

LOGO VŠEM ŽENÁM  KE STAŽENÍ ZDE

 

Partneři

 
Loga 16.3.2018