OSUD LEŽÍ JEN V MÝCH RUKOU... VŠEMŽENÁM.CZ

Milé ženy,

v jednoduchosti je krása. Krása je ženská, je kreativní, je živá. Miluji, když cítím život, když se mi plní sny. Však tentokrát se budou plnit Vám, účastnicím 4. ročníku festivalu VŠEM ŽENÁM.

Prvním rokem totiž zajistíme komorní, nemoderovanou a žensky plynulou diskuzi u kulatých stolů s ambasadorkami. Bude Vaše, bude osobní. A já bych si přála, aby byla také malinko chaotická a velmi energizující... Jak na to?

Číst dál: OSUD LEŽÍ JEN V MÝCH RUKOU... VŠEMŽENÁM.CZ

Rozhovor s Magdalenou Souček

Přinášíme Vám rozhovor s Magdalenou Souček, vedoucí partnerkou EY v České republice: 

Číst dál: Rozhovor s Magdalenou Souček

Kdo ŽIJE SVOJI ZMĚNU, nechť se ozve VŠEM ŽENÁM, 8. 3. 2018

Milé ženy,

prošla jsem tento rok velkou změnou, když jsem odjela žít do Peru se svojí rodinou mezi indiány. A proto se mnou velmi rezonuje téma festivalu "Žiji svou změnu". Ale festival není o mně, je o nás ženách. Jako dnes si vybavuji pocit, který ve mně vyvolal hluboké emoce hned při zahájení posledního ročníku festivalu VŠEM ŽENÁM.

A proto tohle je výzva pro vás: Hledáme Vás, ženy, které se podělí o svoji "proměnu", ať je jakkoliv velká či malá, ale pro vás významná! 4. ročník festivalu nese název: "ŽIJI SVOU ZMĚNU". Hledáme proto ženy, které nám pošlou své foto, které stálo u jejich životní proměny během roku 2017.

Číst dál: Kdo ŽIJE SVOJI ZMĚNU, nechť se ozve VŠEM ŽENÁM, 8. 3. 2018

JSOU VZDĚLANÉ A MAJÍ PRAXI. PŘESTO NEMAJÍ PRÁCI.

Vážení partneři,

během podzimu 2017 jsme se tázali téměř 9 tisíc žen registrovaných na flexibilním pracovním portále pracezeny.cz na otázky ohledně jejich citlivosti a potřeby flexibilní formy práce. Srovnali jsme některé údaje, které jsme získali z dotazování na stejném vzorku žen v roce 2014. Změna v rámci šetření 2017 oproti průzkumu z roku 2014 nastává především v otázce flexibility.

Číst dál: JSOU VZDĚLANÉ A MAJÍ PRAXI. PŘESTO NEMAJÍ PRÁCI.

PF 2018

Číst dál: PF 2018

Partneři

 
LOGA leden 2018