Reference na první ročník festivalu

Těší nás krásné ohlasy na loňský ročník festivalu VŠEM ŽENÁM. Jsou pro nás závazkem, aby ten nadcházející byl přinejmenším stejně úžasný. Děkujeme za Vaše milá slova, velmi si jich vážíme!


Soňa Měkýšová: Mě se akce velmi líbila a ráda bych se ji zúčastnila znovu. Kdybych to měla shrnout, tak přednášky i workshopy, kterých jsem se zúčastnila pro mě byly inspirující a osvěžením mé každodenní práce. Zajímavé příběhy zajímavých lidí.


Diana Procházková: Za sebe mohu říct, že se mi akce moc líbila. Dokonce tak, že jsem se už dívala na propozice na příští rok, zda by bylo možné se zúčastnit znovu. Bylo zejména moc fajn se potkat a sdílet podobné zkušenosti, problémy a získat jiný pohled na věci, se kterými se člověk denně setkává. Také jsem ocenila možnost získat nové kontakty.

Témata workshopů, přednášek byla velmi různorodá a bylo moc fajn, že zahrnovala nejen ta týkající se pracovního života, ale i osobního rozvoje, rodiny atd. Bylo příjemné, že bylo možné si poskládat program dle svého uvážení a chuti. Přiznám se, že jsem několikrát nevěděla, kterému tématu dát přednost.

Rozhodně bych nejen doporučila účast svým kolegyním, ale ráda bych se i akce zúčastnila znovu.


Katka Smrčková: ještě jednou tímto děkuji za možnost zúčastnit se festivalu.

Program byl pro mě zajímavý a inspirující, otevírající dveře do společnosti úspěšných dam. Přednáška o štěstí od pana Tomana byla natolik poutavá, že z ní čerpám ještě dnes.

Obecně ke zhodnocení musím říct, že ne všechny přednášky mi přišly profesionální, některé bohužel nebyly přiměřené mému věku. Účast kolegyním rozhodně doporučuji.


Markéta Jirgesová: akci Všem Ženám bych osobně doporučila. Zúčastnila jsem se několika zajímavých a inspirativních přednášek a odnesla si spoustu postřehů. Škála druhů přednášek je pestrá, takže si vybere opravdu každý. Za mne tedy doporučuji.


Silvie Horáková: pro mě byl festival Všem ženám po všech stránkách originální. Už samotné prostory Míčovny Pražského hradu byly velkolepé. Programy, které běžely ve třech různých sálech paralelně, měly velmi zajímavá témata.

Jak ze světa žen (jak jinak, vždyť je to i v názvu festivalu), tak světa businessu a třeba i životního stylu. (Prostě jsem si musela vybrat a bylo to opravdu těžké). Obohatilo mě setkání se zajímavými, inspirativními a ve svých oborech velmi úspěšnými lidmi. Mnoho nápaditých programů, ve kterých jsem se spolu s dalšími ženami stala aktivní aktérkou a mohla si na vlastní kůži vše vyzkoušet. ( Nestaly jsme se pouhými divačkami).

Některé přednášející jsem se již znala dříve – např. p Tomana, kterého již několik let sleduji , a který má stále co nového říci. Další osobnosti , které jsem neměla možnost osobně potkat mě právě na festivalu oslovili – např. Tatjana a Pavel Kopřivovi – RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN … ale to už začínám jmenovat, a to jsem nechtěla, protože bych musela vyjmenovávat postupně všechny další.

Přestávky jsem  vyplnila návštěvou u nevidomých maséřů a vizážistky – velmi příjemné zážitky. A networkingová kavárna byla skvělým zázemím pro příjemná setkávání a sdílení zážitků. Seznámila jsem se neformálně s ženami z jiných oborů a také proběhla i výměna vizitek a další káva s již novou přítelkyní v cukrárně na Letné.

Tím vším jsem chtěla říci, že Festival Všem ženám jsem si velmi užila a Festival bych rozhodně doporučila dalším ženám.


Renata Klimšová: akce Všem ženám byla skvělá a mohu jen doporučit. Přednášky byly zajímavé a inspirativní a někdy jsem měla problém, kterou ze dvou akcí pořádaných souběžně si vybrat. Večerní divadelní představení Caveman (one man show) mě pobavilo až k slzám, kdo zná, mi dá jistě za pravdu.


Marcela Martinková: v loňském roce jsem se zúčastnila festivalu Všem ženám a hodnotím ho nadmíru pozitivně. Dva dny strávené v přítomnosti tolika úspěšných a inspirativních osobností pro mě byly velkým obohacením a dozvěděla jsem se spoustu nových zajímavých informací.

Oceňuji snahu organizátorů o vytvoření slavnostní a přitom příjemné a neformální atmosféry, k čemuž přispělo i úvodní setkání s ambassadorkami a jejich životními příběhy. Vnímám je jako velké vzory, se kterými se může ztotožnit každá z nás v rámci svého pracovního i rodinného života.

Za velkou výhodu považuji paralelně probíhající program, ve kterém si každá z účastnic mohla najít a zvolit takové téma, které je jí blízké. Já osobně jsem si vybírala workshopy a přednášky zaměřené na osobnostní rozvoj a psychologii a také setkání se zajímavými osobnostmi.

V neposlední řadě kladně hodnotím velmi kladně entuziasmus hlavní organizátorky Petry Janíčkové, které se podařilo skvěle zkoordinovat návaznost všech workshopů a dalších aktivit.

Určitě doporučuji pokračovat, není to žádný sraz dámského spolku a oslava MDŽ, ale kultivovaná akce na úrovni se vzdělávacím aspektem, která navíc posiluje sounáležitost žen.

Partneři

 
Loga 16.3.2018