5 otázek pro Osmanyho Laffitu

Přečtěte si bleskový rozhovor s Osmany Laffitou v jeho autentické podobě. I na něj se můžete těšit na festivalu VŠEM ŽENÁM, kde Vám poradí "Jak se obléci do práce" 

Nejtěžší moment v životě a co Vám pomohlo posunout se dál? Kdys prozivate tesky episoda v zivot, tak vzdy se myslite ze je to nejhorsci co se Vam stalo, a pak pozdeji se Vam stane jeste neco hurz. Ja to moc neresim. Nekdi je dobry, nekdi je spatni. Tak je zivot. Pokud by nebylo spatna episoda v zivot, tak bych nevidel coz je dobra episoda v zivot. Jsem z Kube , to znamena ze jsem pozivitvni clovek. U nas, kdys neco jde spatne, tak jdeme na plaz a do more. „Manana“ se to resi J  Vse se resi, nejak. Sam nevim jak ale vzdy se to resi.

Tři vlastnosti, které jsou pro Vás osobně nejdůležitější? Byt vesely, byt vesely, byt vesely. Kdys jste negativni v zivot, tak vse Vam bude fungovat spatni. Zdravi, lasku, prace. Staci byt veseli, a najedno zivot jde sam do predu.

Na co se těšíte v roce 2016? Tesim se na novy televizni projekti, coz je uplne nova parketa pro mne.

Proč vystoupíte na festivalu VŠEM ŽENÁM? Protoze jste me pozvali J .... a samorzejmne protoze miluju zeni jinak bych nemohl byt naverhar.

Vaše motto  Asi motto od Horace. Carpe Diem. Nevime jak dlouhu tady jsme.... 

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec