Představujeme partnery festivalu: NN pojišťovna a penzijní společnost, N.V.

Odpovídá Renata Mrázová, ambasadorka festivalu VŠEM ŽENÁM a Global HR Director

Proč podporuješ ženy v jejich rozvoji? Ve svém životě jsem měla obrovské štěstí a dar potkat úžasné lidi, kteří mně v životě a v mém rozvoji moc pomohli. Hodně jsem od nich dostala a díky nim jsem tam, kde jsem, spokojená a sebevědomá. Hodně jsem dostala právě od žen, ať už to byla moje babička, teta, přítelkyně nebo má šéfová. A proto jsem se rozhodla, že svět bude dobře fungovat dále, když vše bude vybalancováno, a když každý člověk bude fungovat tak, že bude nejen dostávat, ale i dávat. A proto se podpora a rozvoj žen v české a slovenské společnosti stala mou vášní. Zjistila jsem, že mě ohromně naplňuje vidět, jak se ženy mění, rozvíjejí, stávají se šťastnějšími, spokojenějšími, sebevědomějšími, a tím jsou i větší a silnější inspirací pro své okolí. Lidé a jejich příběhy mě prostě baví, fascinují a inspirují a každý člověk je pro mě obohacující, takže i já se tím neustále rozvíjím, učím a posouvám dopředu.

Na co se letos těšíš na festivalu VŽ nejvíce? Těším se naprosto na vše. Na různé přednášky ale zejména na všechny úžasné ženy, které na festivalu potkám. Tím, jak již přes půl roku žiji v zahraničí, si více a více vážím osobních kontaktů s úžasnými lidmi, které v Čechách máme, a je to asi jedna z věcí, které mi v Nizozemí moc chybí. Takže se hrozně těším, jak se uvidím s řadou svých přítelkyň, kolegyň, známých a také se seznámím s dalšími úžasnými lidmi a uslyším další skvělé inspirativní příběhy.

Koho bys ráda na festivalu viděla příští rok? Marek Eben, Meda Mládková, Michal Horáček, Eva Holubová, Renata Mrázová:-)

Partneři

 
Loga 16.3.2018