O festivalu

O festivalu

sydney opera house

Milé ženy, když se ohlédnu zpět za prvním ročníkem festivalu VŠEM ŽENÁM a počátkem vzniku myšlenky v roce 2014 v Austrálii, nemohu sama osobně uvěřit, co se vše odehrálo. Spousta z nás má krásné myšlenky, avšak dotáhnout je do konce je velmi těžké. Spousta z nás má sny, ale jen pár z nás najde odvahu za snem jít. Vyžaduje to spousty víry a odvahy. Proto bych s Vámi v pátém ročníku opět ráda sdílela krásný den plný inspirativních emotivních příběhů, síly, odvahy a ženské krásy a zajistila pro Vás bezpečný prostor plný odpočinku, energie a zejména lidských vystoupení, které nás posunou v životě dále a obohatí jak pracovně, tak osobně.

machu pichu

Minulý rok jsem s rodinou odcestovala na půl roku do Peru, a zde jsem měla možnost vrátit se sama k sobě a více se poznat, zjistit cestu a můj životní směr. Po návratu do ČR jsem cítila velikou změnu, mé osobní nastavení se změnilo. Ale nedokázala jsem ji rozklíčovat. Probudila se ve mně obrovská síla expandovat. To bylo jediné, co jsem v sobě uchovávala a tak jsem čekala a vše pozorovala. Toto období mi trvalo tři čtvrtě roku, až mi to vše v jeden den došlo. Ten den jsem byla jako větřící pes, který věděl, že se chystá něco převratného, velikého a který byl ostražitý a pozorný na každou, byť malinkou indicii, jež naznačovala změnu. Ve svém deníku jsem našla, že byl pátek, 18. 5. 2018. Přišla mi vize, že musíme expandovat na Moravu, do Brna - na místo, kam patřím, které znám, které tak miluji. Uviděla jsem jasně náš festival plný usměvavých a šťastných žen opouštějící přeplněné sály. Viděla jsem tisíce žen, slyšela jsem jejich smích a cítila jsem vděčnost za to, že festival existuje, že roste, že se rozvíjí. Ten den jsem se rozhodla, že festival se stane mezinárodním a my se tak přiblížíme ženám z Moravy a Slovenska a postupně z celé Evropy. Bude proto česko – anglický. Ženy již nebudou muset cestovat pouze do Prahy, a budou si moci vybrat, zda preferují Prahu či Brno či obojí.

Jsem vděčná našim ambasadorkám za to, jak mě v mé vizi růstu podpořily. Jsem vděčná, že ohlas na festival na Moravě je tak obrovský a děkuji týmu, jež na festivalu pracuje, že vám práce dává tak veliký smysl. Děkuji všem partnerům, že nám dali důvěru podpořit a rozvíjet své ženy v Čechách a na Moravě.

S úctou k nám Všem,

Vaše Petra Janíčková, prezidentka a zakladatelka festivalu VŠEM ŽENÁM

petra 2015


Potěšte své ženy a obchodní partnery vstupenkou na festival a oslavte s námi MDŽ!

Proč?

  • 86 % žen ohodnotilo festival jako vynikající a posouvající je v osobním a profesním životě dál
  • Nejvíce hodnotily ženy vysokou energii a networking na festivalu
  • Festival propojuje byznys, EQ a kreativitu, neb nejžádanějšími kvalitami manažerů a lídrů je právě kreativita (60%)

Co nabízíme

  • Networking mezi 300 - 400 proaktivními vzdělanými ženami zastupující firmy z celé ČR
  • Ochutnávky potenciálních „speakerů" pro využití ve vaší firmě
  • Namísto organizace interních workshopů a akcí vyšlete své manažerky a obchodní partnery na festival a ušetřete tak finance a čas za organizaci z interních zdrojů

Co získáte

  • Firma s 10 a více lístky bude umístěna na webu festivalu
  • Možnost poděkovat svým ženám a obchodním partnerům za pracovní výsledky a projevit navenek úctu a respekt k osobnímu životu žen.
  • Kariérní a osobní rozvoj žen v pracovním i soukromém životě

 

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec