Míša Kučová

Míša Kučová ořez

Doktorka medicíny a výživová expertka

Program: Zdraví a láska k vlastnímu tělu

Dr. Míša Kučová vystudovala na Berkeley University Nutritional scientist, sedmileté studium vědy o lidském těle. Několik let vedla výzkumy na Harvardské univerzitě a dodnes spolupracuje s mnoha odborníky v této oblasti. Během své dvacetileté praxe koučovala mnoho vrcholových sportovců: hokejistů z NHL, tenistů, basketbalistů NBA a také řadu celebrit, politiků a manažerů, mimo jiné pečovala o zdraví George Clooneyho, Hillary Clinton, Halle Berry. V Evropě jako jediná získala odborný souhlas pro implementaci ozdravných holistických programů v rámci celé Evrospké unie.

Číst dál: Míša Kučová

Růženka Kunstýřová

Růženka ořez

Mistryně světa v pole dance

Narodila jsem se 31.8.1988 v Praze, Ivaně a Pavlovi Halamkovým, kteří mě od malička vedli ke sportu a koníčkům všeho druhu. V 5 letech to byla dětská pohybová průprava, v 6 step a následně i krasobruslení, u kterého jsem vydržela cca 6 let a bruslila i v DLR (dětská lední revue) u nás i v zahraničí. V 8 letech jsem propadla latinskoamerickým tancům, které měly být ze začátku doplňkovým sportem ke krasobruslení, ale velice brzy se z nich stala má životní láska a nebýt zdravotních důvodů, tančím dodnes. V 9 letech mi k těmto dvěma vrcholovým sportům přibyl i kulečník a v roce 2008 jsme s tátou získali titul Mistři ČR ve smíšených dvojicích a sama jsem získala 3x titul Miss Billiard.

Číst dál: Růženka Kunstýřová

Petr Koukal

Petr Koukal ořez

Badmintonista

Narodil jsem se 14. 12. 1985 ve středočeských Hořovicích do rodiny životních sportovců Petra a Zuzany. Nepamatuji si víkend, který bychom strávili doma. Buď jsme někde hráli badminton, tenis, volejbal nebo jiné míčové sporty nebo jsme byli na horách, na kole či na lyžích. Jsem jim za to vděčný, bylo to nádherné dětství.

Během té doby jsem se zamiloval do badmintonu, který táta hrál závodně. Asi v osmi letech mě začal trénovat a až do 20 let mě vedl. Tenkrát řekl, že už mě víc nenaučí a že musím jet trénovat do světa. Dodnes jsem mu za to vděčný a jsem přesvědčený, že to byl začátek pozdějších úspěchů. Když mi bylo 20 let, tak jsem poprvé zvítězil na mezinárodním turnaji na Kypru. Získal jsem sebevědomí a záhy jsem začal sbírat další medailová umístění na evropských turnajích. 

Číst dál: Petr Koukal

Filip Baumgartner

Filip Baumgartner ořez

Fotograf

Fotografování se Filip Baumgartner věnuje již od 13 let. Absolvoval řadu odborných kurzů, na příklad pod vedením fotografa Roberta Vana. Fotí hlavně portréty, street foto, reportáže. Jako fotograf spolupracoval na projektu České miss 2017. Rád fotografuje společenské akce, workshopy a koncerty. Spolupracuje s americkým zpěvákem Gregory Darlingem nebo třeba s Vocal coach Prague. Rád fotí v ateliéru a vyhovuje mu individuální přístup ke klientovi. Je výborným motivátorem a dokáže lidem zvednout sebevědomí a zbavit je trémy. Věří, že práce fotografa je velmi přínosná a lidé si od něj odnášejí nejenom pěkné fotky, ale i zážitky.

Motto: Krásné portréty pro každého. Před objektivem bez trémy. Fotím jednoduše krásně.

 

Zbigniew Jan Czendlik

Zbigniew Jan Czendlik ořez

Kněz

Program: Hodnoty

Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice. Začínal v Náchodě, od r. 1993 až dodnes žije v Lanškrouně, kde byl v r. 2008 zvolen děkanem. Je mediálně známý zejména skrze přátelské vztahy s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem jehly (2011) nebo Českého rozhlasu Jak to vidí (2015).

Číst dál: Zbigniew Jan Czendlik

Partneři

 
Loga all 11