Tatiana Vilhelmová

Tatiana Vilhelmova

Herečka

Program: Z role do role

Rodačka z pražského Žižkova si poprvé ve filmu zahrála již v 14 letech. O rok později následoval snímek Indiánské léto, za herecký výkon v tomto filmu získala první nominaci na Českého lva. Následovalo dalších šest nominací na tuto cenu, v roce 2006 se jí podařilo získat Českého lva za hlavní ženský herecký výkon ve filmu Štěstí. Ocenění se dočkala i na zahraničních festivalech: Televizním festivalu Monte Carlo v roce 2001 za snímek Společnice, dále byla představena jako „Shooting star“ v roce 2003 na MFF v Berlíně.

Číst dál: Tatiana Vilhelmová

Chantal Poullain Polívková

Chantall Poullain ořez

Herečka, zpěvačka

Program: Z role do role

Chantal Poullain se narodila ve francouzském Marseille v umělecké rodině. Od šedesátých let žila rodina v Ženevě, kde Chantal také vystudovala herectví na Divadelní akademii. V roce 1978, před odjezdem do New Yorku, potkala na divadelním festivalu v Ženevě Bolka Polívku, do kterého se zamilovala a odešla do Československa. Po jeho boku začala její herecká kariéra v představeních Šašek a královna, Seance nebo Terapie. Hrála i ve filmech a televizi: Šašek a královna, Kopytem sem, kopytem tam (r. V. Chytilová), Hrad z písku, Král Ubu, Suzanne, Blízko nebe. V roce 1989 se jim narodil syn Vladimír. Po rozvodu s Bolkem Polívkou se přestěhovala z Brna do Prahy.

Číst dál: Chantal Poullain Polívková

Míša Kučová

Míša Kučová ořez

Doktorka a vědkyně, expertka na zdraví a výživu

Program: Zdraví a láska k vlastnímu tělu

Dr. Míša Kučová vystudovala na Berkeley University Nutritional scientist, sedmileté studium vědy o lidském těle. Několik let vedla výzkumy na Harvardské univerzitě a dodnes spolupracuje s mnoha odborníky v této oblasti. Během své dvacetileté praxe koučovala mnoho vrcholových sportovců: hokejistů z NHL, tenistů, basketbalistů NBA a také řadu celebrit, politiků a manažerů, mimo jiné pečovala o zdraví George Clooneyho, Hillary Clinton, Halle Berry. V Evropě jako jediná získala odborný souhlas pro implementaci ozdravných holistických programů v rámci celé Evrospké unie.

Číst dál: Míša Kučová

Laura Janáčková

Laura Janáčková ořez

Psycholožka

Program: Partnerství a sexualita

Psycholožka, sexuoložka a autorka knižních bestselerů Muži chtějí potvory, Muži chtějí milenky a Poznej muže beze slov. Je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, vedoucí Institutu partnerských vztahů a prorektorkou Vysoké školy aplikované psychologie. 

Číst dál: Laura Janáčková

Růženka Kunstýřová

Růženka ořez

Mistryně světa v pole dance

Program: Vůle a sport

Narodila jsem se 31.8.1988 v Praze, Ivaně a Pavlovi Halamkovým, kteří mě od malička vedli ke sportu a koníčkům všeho druhu. V 5 letech to byla dětská pohybová průprava, v 6 step a následně i krasobruslení, u kterého jsem vydržela cca 6 let a bruslila i v DLR (dětská lední revue) u nás i v zahraničí. V 8 letech jsem propadla latinskoamerickým tancům, které měly být ze začátku doplňkovým sportem ke krasobruslení, ale velice brzy se z nich stala má životní láska a nebýt zdravotních důvodů, tančím dodnes.

Číst dál: Růženka Kunstýřová

Partneři

 
Loga 16.3.2018