Tomáš Klus

klus t

Písničkář, textař, skladatel

Program: Smysl a celistvost života  9.15 - 10.00 hod

Talentovaný muzikant, který dokáže napsat text i hudbu ke svým písním a současně je velmi poutavě interpretovat. Sympatie veřejnosti sbírá také díky svému neodolatelnému úsměvu, který jen dokresluje silné charisma tohoto muže. Je milujícím manželem a hrdým otcem dvou malých dětí.

Číst dál: Tomáš Klus

Michal Viewegh

F Michael Viewegh

Spisovatel 

Program: Životní restart 11.15 - 12.00 hod

Dětství a mládí prožil na Sázavě, v Benešově u Prahy absolvoval gymnázium. „Vzpomínka na dvě zdařilé gymnaziální slohové práce (vypravování z prázdnin a popis pracovního postupu) mě přivedla k rozhodnutí stát se spisovatelem." Vystudoval češtinu a pedagogiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Již od začátku studia publikoval povídky v Mladé frontě. Po dokončení vysoké školy se krátce věnoval vystudovanému oboru – učil na základní škole v Praze Zbraslavi, ale už v roce 1993 učitelské povolání opustil a stal se na dva roky redaktorem v nakladatelství Český spisovatel. V roce 1995 odešel na volnou nohu a doufá, „že už to takhle doklepe až do konce". Jeho knihy vyšly v celkovém nákladu blížícím se dvěma milionům výtisků, byly již přeloženy do více než dvaceti jazyků a dočkaly se mnoha filmových a divadelních zpracování.

 

Číst dál: Michal Viewegh

Radvan Bahbouh

F Radvan Bahbouh

Psycholog a matematik

Program: Štěstí ve firmě 13.15 - 14.00

Autor řady psychologických metod (například sociomapování, 4Elements Inventory apod.). Přes 20 let působí na katedře psychologie FF UK, kde kromě jiného učí metodologii psychologie, psychologii osobnosti a manažerskou psychologii. V praxi se věnuje krizové intervenci a koučování, o kterém napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Radvan Bahbouch je zakladatelem společnosti QED Group. 

 

Číst dál: Radvan Bahbouh

Michaela Karsten

F Michaela Karsten

Trojnásobná mistryně světa v paměťových schopnostech

Program: Co má lidská paměť ráda 10.15 - 11.45

Michaela Karsten je od roku 1998 aktivní v paměťovém sportu, v kterém dosáhla řady vysokých ocenění: trojnásobná mistryně světa v paměťových schopnostech, několikanásobná národní mistryně (ČR), GrandMaster (Mind Sport Olympiade) & Guinnessrekordmanka. 

 

Číst dál: Michaela Karsten

Petr Fridrich

F Petr_Fridrich

Zakladatel smíchologie, učitel jógy smíchu

Program: Fun loves biz 14.45 - 16.00 hod

V roce 2009 se začal věnovat józe smíchu a v roce 2010 pojmenoval své aktivity Smíchologie©, platformu v rámci které se věnuje tématům jako: štěstí, radost, humor, komika, smích, tvořivost, hra, klaunství, překvapení, úžas, zábava, improvizace, nesmysl, konverzace, náhoda apod. 

 

Číst dál: Petr Fridrich

Partneři

Partneři festivalu VŠEM ŽENÁM