Eva Le Peutrec

Petreuc ořez

Architektka

Eva Le Peutrec je jediným českým architektem navrhujícím mrakodrapy, které se skutečně staví! Svůj první navrhla absolventka architektury z Technické univerzity v Liberci už ve svých 26 letech. Její portfolio ale zahrnuje projekty všech velikostí a měřítek. Od soukromých staveb, luxusních hotelů, dopravních staveb, sportovních, kulturních a obchodních center až po velké multifunkční celky a po města s miliónem obyvatel.

Číst dál: Eva Le Peutrec

Pavel Liška

Pavel Liška

Herec

Program: SAMI (SE) SEBOU

Po studiích na brněnské JAMU účinkoval v HaDivadle v Brně, zahrál si i v Národním divadle ve hrách Romeo a Julie, Lucerna atd. Pro film objevil Pavla Lišku Saša Gedeon a nechal ukázat jeho talent ve snímku NÁVRAT IDIOTA. Tento film předznamenal, že Pavel bude ideálním hercem k rolím psychicky ne snad narušených, ale nevyrovnaných jedinců. Po několika televizních inscenacích na sebe upozornil ve Slámových DIVOKÝCH VČELÁCH, které získali cenu festivalu v Rotterdamu, dále v Hřebejkově PUPENDU a následovaly další výrazné role ve filmech Štěstí, Šílení a mnoho dalších.

Číst dál: Pavel Liška

Milan Studnička

Milan Studnička

Psycholog, psychoterapeut a lektor

Milan reprezentoval ČR na Zimních Olympijských hrách v Salt Lake City 2002 v jízdě na bobech, má řadu medailí z mistrovství ČR (v 6 různých sportech), má medaile i z ME i MS.

V roce 2002 dokončil magisterské jednooborové studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, v roce 2005 dokončil program celoživotního vzdělávání na Filozofické fakultě Univerzity Palackého a stal se kvalifikovaným lektorem vzdělávání dospělých v ČR a SR. V roce 2014 dokončil magisterské studium psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého.

Číst dál: Milan Studnička

Jan Révai

Jan Révai

Herec, tanečník

Program: SAMI (SE) SEBOU

Jan Révai se vyučil se automechanikem, od mládí se však věnoval tanci. Působil v taneční skupině UNO pod vedením Richarda Hese, byl také členem swingující skupiny hostující v Hudebním divadle Karlín pod názvem Děti swingu. Úspěšným absolvováním konkurzu do muzikálu Dracula byla odstartována jeho strmě stoupající kariéra: vystupoval v řadě dalších muzikálů a před kamerou zaujal zejména jednou z hlavních rolích v muzikálovém filmu Filipa Renče Rebelové. jednu z hlavních rolí i v muzikálovém filmu Rebelové (2001).

Číst dál: Jan Révai

Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

Farářka

„Je mi (přes) třicet a valnou většinu mého života to nevypadalo, že zrovna já bych měla aspirovat na službu v církvi. Ale Bůh má prostě smysl pro humor a ví své.“

Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské, psychoterapeutka a krizová interventka vystudovala na Univerzitě Karlově teologii a pak ještě psychologii a speciální pedagogiku. Jen díky zaměstnání v běžné velké firmě zjistila, co v životě dělat nechce a začala hledat svou vlastní cestu. Studium teologie se jí stalo velkou láskou a tak se rozhodla jít za hlasem svého srdce a stát se duchovní. Nebyla to lehká cesta, ale dneska už ví, že to jinak být nemohlo.

Číst dál: Martina Viktorie Kopecká

Partneři

 
Partneři 2019 VŽ