Nataša Foltánová

Nataša Foltánová

Zakladatelka Tierra Verde

Nataša Foltánová je úplně původně zahradnice. Na začátku roku 1989 ale emigrovala do Kanady, kde vystudovala mezinárodní obchod na Concordia University v Montrealu. Po deseti letech v Kanadě se vrátila do Čech, kde pracovala nejprve jako překladatelka a od roku 2008 jako podnikatelka – založila vlastní firmu Tierra Verde, s. r. o. Na začátku tohoto – jak se dnes říká – „vědomého bussinesu“ bylo setkání s mýdlovými ořechy, které Nataša dodnes dováží, zpracovává, prodává a dělá jim osvětu. Tierra Verde kromě toho vyrábí i nejrůznější recyklované výrobky pod značkou Born Again a mnoho dalších výrobků v souladu s planetou.

 


Rozhovor s Natašou Foltánovou:

Kdo Vás osobně v životě nejvíce inspiroval? Asi nedokážu určit jednotlivce. V různých etapách je to různé, někdy to byla knížka, jindy člověk, pak třeba i určitý zážitek…

Proč je nutné pracovat na svém osobním rozvoji? Nevím, jestli je to nutné – spousta lidí to nedělá, takže asi ne… ale každopádně je to cesta, jak se člověk může dostat k poznání sebe sama, a tím i k vhledu do toho, proč tu je a jaké je jeho poslání…

Máte vlastní zkušenost se slaďováním práce a rodiny? Nemám.

Co byste přála ženám, aby si z festivalu VŠEM ŽENÁM odnesly? Nevím, o čem festival bude, takže nevím ani, co si mohou účastnice odnést :-)

Jaké je Vaše osobní motto?  I to se mění… ale nyní třeba toto: Jsme sami zodpovědní za každou událost, která se nám v životě stane.

Partneři

 
Partneři 2019 VŽ