Michaela Karsten

F Michaela Karsten

Trojnásobná mistryně světa v paměťových schopnostech

Program: Co má lidská paměť ráda 10.15 - 11.45

Michaela Karsten je od roku 1998 aktivní v paměťovém sportu, v kterém dosáhla řady vysokých ocenění: trojnásobná mistryně světa v paměťových schopnostech, několikanásobná národní mistryně (ČR), GrandMaster (Mind Sport Olympiade) & Guinnessrekordmanka. 

 

V roce 2010 založila vlastní společnost MindKarat® pro mentální a paměťový trénink. Je také autorkou knihy “Úspěšná paměť”; publikovala  řadu článků o paměti. Své mnohaleté zkušenosti nyní předává formou přednášek, seminářů a individuálních tréninků. Pracuje se studenty na mnoha německých univerzitách, ale zrovnatak i s osobami pracovně činnými (od administratívních pozic až po nejvyšší manažerské úrovně). K jejím českým firemním klientům patří například společnosti  ČEZ a.s., E.ON s.r.o., Moneta Money Bank a.s., Ško energo s.r.o., top vision s.r.o. , HP Academy, MetLIFE, Škofin, BRUSH, Barum Continental a z mezinárodních společností DZ Bank Berlin, Aufbaubank Erfurt, Justizministerium Thüringen, Innenministerium Thüringen, NDR/Norddeutsche Rundfunk Hamburg, IT-Firma ORACLE, IBM a mnohé další. Michaela Karsten je autorkou projektu k rozvoji osobnosti „Brillant Brain“ (www.brillantbrain.com), který se zaměřuje na oblasti koncentrace, paměti a myšlení, kreativity  a emoční inteligence. Je spoluzakladatelkou spolku MemoryXL (evropský spolek k rozvoji paměťových schopností), dále je spoluzakladatelka KIWANIS klubu v Erfurtu/ Německo (třetí největší světová servisní organizace na pomoc dětem), členka spolku MENSA ČR a členka spolku žurnalistů DVPJ – Německo.

 

Interview Žena s geniální pamětí Michaela Karsten" - Dr. Michaela Karsten a televizní moderátorka (SR) paní Andrea Vadkerti. Zde shlédnout..


Partneři

 
Loga 16.3.2018