Jaroslava Rezlerová

Jaroslava Rezlerová upr

Generální ředitelka ManpowerGroup

Program: Mentoringový stůl na téma Proč se tolik nekompetentních mužů stává lídry? - REGISTROVAT SE

Od roku 2001 generální ředitelka ManpowerGroup, největší recruitmentovou společností v ČR s obratem 4,2 mld. Kč, která najde prostřednictvím 35 poboček ročně práci pro 24.000 lidí. Je zakládající členkou a prezidentkou Asociace poskytovatelů personálních služeb – APPS, sdružující největší personální a pracovní agentury. Asociace se významně podílí na změně legislativy pracovního práva směrem k větší otevřenosti a flexibilitě a snaží se vytvářet podmínky pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil. Je členkou představenstva People Management Fora - profesní neziskové organizace pro personalisty, která sdružuje největší tým profesionálů v oblasti lidských zdrojů v ČR. Od roku 2018 je členkou představenstva Americké obchodní komory.

Jaroslava Valová

Jaroslava Valová upr

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Program: Mentoringový stůl na téma: Byznys, rodina, pokora - REGISTROVAT SE

Vystudovala Vysokou školu zemědělskou, provozně-ekonomickou fakultu a před revolucí pracovala jako ekonomka. Firmu s vybavením koupelen založila v roce 1991. Začínala s jednou prodejnou v jihočeských Čimelicích. Dnes má firma přes 50 prodejen po celé ČR a SR, obrat přesahuje 3 MLD Kč a má téměř 900 zaměstnanců. Za své manažerské úspěchy byla ohodnocena řadou prestižních ocenění, například jako jediná žena titulem Manažerka čtvrtstoletí, dále pak Manažerka roku 2013, v žebříčku TOP ženy 2017 byla první v kategorii byznys podnikatelka a společnost SIKO se každoročně umisťuje v žebříčku Českých 100 nejlepších firem.

Číst dál: Jaroslava Valová

Veronika Brázdilová

veronika brazdilova

Generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Program: Mentoringový stůl na téma Emoce do Byznysu rozhodně patříREGISTROVAT SE

Veronika má zkušenosti z vedoucích pozic v oblasti obchodu i marketingu. Nyní je generální ředitelkou Xeroxu Česká republika, Slovensko a Maďarsko a vede tři zcela odlišné trhy.  V ICT se pohybuje již téměř dvacet let. Mnoho let se aktivně věnuje leadershipu a mentoringu. Na prvním místě má vždy zákazníka a nezapomíná, jak důležitý je kontakt s realitou, ať už jste v jakékoliv pozici. Ve svém management týmu maximálně podporuje diverzitu. Ženám ve svém týmu radí, aby se nebály ničeho, protože vlastní strach je jejich největším nepřítelem, a aby si vždy udržely svou ženskost.

Číst dál: Veronika Brázdilová

Hana Machačová

Hana Machacova ořez

Členka představenstva a náměstkyně generálního ředitele, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Program: Mentoringový stůl na téma Proč je důležité zůstat ženou v byznysu - REGISTROVAT SE

V tomto roce působím na pojistném trhu již 33 let a z toho posledních 17 let ve funkci členky představenstva Kooperativy a v současné době též v pozici náměstkyně generálního ředitele. Téměř po celých 33 let jsem se věnovala řízení obchodní činnosti. Před více než dvěma roky jsem však převzala odpovědnost za řízení back office v Kooperativě. Ze své funkce se zaměřuji především na zajištění kvalitního a funkčního zázemí pro fungování naší společnosti, ale též na neustálé zlepšování komunikace a vztahů s klienty.

Číst dál: Hana Machačová

Lucie Urválková

Lucie Urválková ořez

Finanční ředitelka a místopředsedkyně představenstva, UNIQA pojišťovna

Program: Mentoringový stůl na téma: Z hodné holky vyrostla žena s ambicemi. Co s tím? - REGISTROVAT SE

Babičky nám kdysi vštěpovaly skromnost a pokoru. Předávaly nám to, na co byly zvyklé samy: na službu rodině a manželovi. Často i naše mámy viděly hlavní povinnosti ženského pokolení v péči o děti a domácnost. Jenže MY už chceme i něco jiného. Žádné Sedej, panenko, v koutě... Naše heslo je Hodné holky se dostanou do nebe, a zlobivé kam chtějí. A my CHCEME být všude a hrát hlavní roli, mít silné slovo. Nejen v rodině. Někteří nás obdivují, ale pořád je spousta těch, jimž náš přístup není vhod. Jak si udržet odvahu, sebedůvěru a zúročit ambice, když nám okolí často nepřeje?

 


Kariéru spojila na řadu let s auditem a poradenstvím. Působila v konzultačních firmách „velké čtyřky“ a specializovala se na oblast pojišťovnictví. Propracovala se postupně až na pozici manažerky finančního poradenství pro střední a východní Evropu, kde pomáhala českým i zahraničním korporátním klientům. Uplynulých jedenáct let tráví v české UNIQA pojišťovně, a od roku 2014 současně i ve slovenské UNIQA poisťovni. Pracuje jako místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka (CFO). Během jejího působení dosáhly obě společnosti při zhodnocování rezerv historicky nejvyšších zisků. Pracuje s týmem okolo 150 lidí. V uplynulých letech byla opakovaně zvolena mezi nejvýznamnější manažerky (TOP ženy Česka), letos i mezi 111 nejvlivnějších žen ČR podle Forbesu. Angažuje se v Klubu manažerek a Klubu finančních ředitelů. Působí řadu let jako mentorka pro juniorní manažerky. Je matkou šestiletého syna.

Partneři

 
Partneři VŽ prosinec